ВІТАЛІЙ КУЗЮРА, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ЯМПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА повідомила:

«Ямпільська громада знову у жалобі.

Стало відомо, що під час виконання службових обов’язків 17 липня 2023 року внаслідок штурмових дій з боку противника біля населеного пункту Авдіївка Покровського району Донецької області загинув наш захисник, мешканець с. Усок КУЗЮРА Віталій Миколайович 1976 року народження, повідомили в селищній раді.

Це непоправна втрата для сім'ї, рідних, усієї нашої громади.

Щирі співчуття рідним та близьким».

СЕРГІЙ МІТІН, солдат, Герой із БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11350-serhiy-mitin-soldat-heroi-iz-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.