СЕРГІЙ МІТІН, солдат, Герой із БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Поблизу населеного пункту Новоселівське Сватівського району Луганської області загинув солдат Сергій Борисович Мітін.

Сергій Мітін, захищаючи Батьківщину, отримав поранення, несумісні із життям. Залишився присязі на вірність Україні.

Цьогорічного серпня Сергію виповнилося 50 років…

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким захисника, сумуємо і уклінно схиляємося перед пам’яттю Героя.

Вічна слава нашим Героям!

Про час, дату, місце прощання і поховання повідомлятиметься додатково, повідомила БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА. Вічна слава нашим Героям!

ОЛЕКСАНДР ГЕРАСИМУК, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11349-oleksandr-herasymuk-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.