ОЛЕКСАНДР ГЕРАСИМУК, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ДУБОВ’ЯЗІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА повідомила:

«Сьогодні на рідну землю повертається наш захисник, солдат Герасимук Олександр Петрович, який віддав своє життя у боротьбі з окупантами 06.12.2023 року поблизу н.п. Синьківка, Куп'янського району, Харківської області.

Про час слідування та шлях буде повідомлено за дві години до прибуття.

Вічна пам'ять Герою...»

У БУРИНСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ вже готові до РІЗДВЯНИХ ТА НОВОРІЧНИХ СВЯТ? ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11348-u-burynskiy-miskiy-radi-vzhe-hotovi-do-rizdvyanykh-ta-novorichnykh-svyat

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.