Минулої доби рашисти нанесли по території СУМЩИНИ 26 ударів, сьогоднішньої ночі зафіксовано 2 вибухи: пошкоджено два приватних житлових будинки, гараж та лінії електропередач…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 9 грудня 2023

Вночі росіяни здійснили обстріл Краснопільської громади. Зафіксовано 2 вибухи з міномету.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 8 грудня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 6 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 19 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Краснопільська, Білопільська, Середино-Будська громади.

Юнаківська громада: здійснено скидання ВОГу з БпЛА (2 вибухи) та артобстріл (7 вибухів).

Білопільська громада: ворог бив з артилерії (1 вибух).

Середино-Будська громада: 5 мін скинули росіяни на територію громади.

Краснопільська громада: зафіксовано артилерійський обстріл (4 вибухи)».

Слідчі продовжують документувати наслідки воєнних злочинів окупантів на Сумщині

Упродовж минулої доби військові рф обстрілювали територію області. Загалом зафіксовано 26 ударів.

Внаслідок атак пошкоджено два приватних житлових будинки, гараж та лінії електропередач.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

МИКОЛА ТАЦЕНКО, солдат, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11323-mykola-tatsenko-soldat-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.