МИКОЛА ТАЦЕНКО, солдат, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА повідомила:

«6 грудня 2023 року, внаслідок артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Новомайорське Волноваського району Донецької області, загинув житель села Московське, солдат Таценко Микола Васильович, 1978 р. н.

Висловлюємо найщиріші слова співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати.

Про зустріч тіла Воїна Миколи ТАЦЕНКА буде повідомлено додатково.

Вічна памʼять і слава Герою!»

ОЛЕКСІЙ ГОРБУНОВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11322-oleksiy-horbunov-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.