У СУМАХ сьогодні в останню путь проводжають Героїв АРТЕМА АРТЕМЕНКА та ПАВЛА САВІСЬКА…

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«У п'ятницю, 8 грудня, сумська громада попрощається з двома мужніми воїнами-земляками.

Молодший сержант Артем Артеменко загинув 29 листопада в Луганській області. Йому назавжди залишиться 26 років. У п’ятницю, 8 грудня, о 10:00 Героя відспівають у Свято-Георгіївському храмі (вул. Збройних Сил України, 7), опісля, об 11:15, поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Двома годинами пізніше, о 12:00, у церкві Святих Новомучеників та Сповідників Слобожанських (вул. Реміснича, 17) відспівають солдата Павла Савіська. Потому, о 13:15, його поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища. Павло Савісько помер 4 грудня під час проходження військової служби на Сумщині. У серпні йому виповнилося 55 років.

Керівництво Сумської міської військової адміністрації та Сумської міської ТГ, депутатський корпус і виконком висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблих.

Вічна пам'ять! Вічна слава!»

На територію СУМЩИНИ рашисти скинули ВОГ з БпЛА та обстріляли громаду з допомогою FPV-дрону… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11316-na-teritoriyu-sumshchini-rashisti-skinuli-vog-z-bpla-ta-obstrilyali-gromadu-z-dopomogoyu-fpv-dronu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.