На СУМЩИНІ, з початку вторгнення рашистів, через обстріли із 18 населених пунктів повністю виїхали всі жителі…

У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ від початку російського вторгнення із 18 сіл повністю виїхали жителі…

Про це повідомив голова Сумської ОВА ВОЛОДИМИР АРТЮХ, пише Укрінформ.

«Наразі на Сумщині 18 населених пунктів, звідки повністю евакуювали всіх жителів. Проте ці населені пункти не перестали існувати, вони не покинуті напризволяще. Контроль над ними ми передали Збройним силам України. Встановлено блок-пости, захід та вихід контролюється ЗСУ», – зауважив ВОЛОДИМИР АРТЮХ.

З його слів, за потреби місцеві жителі можуть відвідувати власні домівки, знаходитись на території цих сіл.

«Для розуміння – усього під евакуацію на Сумщині підпадає 115 населених пунктів в області», – додав він.

Як повідомив ВОЛОДИМИР АРТЮХ, на Сумщині діє 51 громада, з них 15 перебувають у зоні бойових дій, це – третина області.

Також він відзначив, що в області оголосили евакуацію жителів з 5-кілометрової зони у липні 2023-го року. Проте люди не хочуть виїжджати.

«Станом на тепер в ході евакуації ми вивезли із небезпечної зони понад 700 дітей. З усіх дітей, котрі там обліковані, – це більше половини», - додав ВОЛОДИМИР АРТЮХ.

Раніше повідомлялося, що на Сумщині найбільше потерпають від російських обстрілів шість громад: Краснопільська, Великописарівська, Білопільська, Середино-Будська, Хотінська та Юнаківська.

Тут обстріли фіксують щодня. Росіяни стріляють по цивільних із артилерії, мінометів, гармат, танків, РСЗВ, ударних дронів, авіації (гелікоптери) та балістики.

Минулої доби рашисти нанесли по території СУМЩИНИ 124 удари, сьогодні вночі рашисти обстріляли 2 громади… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11311-mynuloi-doby-rashysty-nanesly-po-terytorii-sumshchyny-124-udary-sohodni-vnochi-rashysty-obstrilialy-2-hromady

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.