Погода на СУМЩИНІ з 7 по 9 грудня 2023 року: помірний сніг, на дорогах ожеледиця, морозно…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 4 по 6 грудня 2023 року: морози посиляться, хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах ожеледиця… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11283-pohoda-na-sumshchyni-z-4-po-6-hrudnia-2023-roku-morozy-posyliatsia-khmarno-z-proiasnenniamy-bez-istotnykh-opadiv-na-dorohakh-ozheledytsia

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 7 грудня 2023 року погоду визначатиме південно-західна периферія антициклону. Буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря складає вночі -8°..-13°, вдень -3°..-8°, по м.Суми вночі -8°..-10°, вдень -4°..-6°.

8 грудня 2023 року: хмарно, вночі невеликий сніг, вдень помірний сніг, місцями хуртовина, на дорогах ожеледиця. Вітер східний сягатиме 9-14 м/с. Температура повітря складатиме вночі -5°..-10°, вдень -3°..-8°.

9 грудня 2023 року буде хмарно, помірний сніг, хуртовина, на дорогах ожеледиця. Вітер східний сягатиме 9-14 м/с. Температура повітря складатиме вночі -6°..-11°, вдень -3°..-8°.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.