Сьогодні вночі рашисти обстріляли 5 громад на СУМЩИНІ: зафіксовано 17 вибухів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 6 грудня 2023

Вночі росіяни здійснили 5 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 17 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська, Зноб-Новгородська, Есманська, Дружбівська, Середино-Будська громади.

Краснопільська громада: здійснено постріли зі стрілецької зброї.

Зноб-Новгородська громада: ворог бив з мінометів (2 вибухи).

Есманська громада: зафіксовано мінометний обстріл (5 вибухів).

Середино-Будська громада: 4 міни скинули росіяни на територію громади.

Дружбівська громада: здійснено мінометний обстріл (6 вибухів)».

Українські зенітники знищили в районі острова Зміїний ворожий бомбардувальник Су-24М… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11299-ukrainski-zenitnyky-znyshchyly-v-raioni-ostrova-zmiinyi-vorozhyi-bombarduvalnyk-su-24m

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.