Погода на СУМЩИНІ з 1 по 3 грудня 2023 року: сніг, мокрий сніг, місцями: ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 28 по 30 листопада 2023 року: хмарно інколи з проясненнями, сніжитиме, ожеледиця на дорогах… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11253-pohoda-na-sumshchyni-z-28-po-30-lystopada-2023-roku-khmarno-inkoly-z-proiasnenniamy-snizhytyme-ozheledytsia-na-dorohakh

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 1 грудня 2023 року погоду визначатиме атмосферний фронт циклону із заходу: хмарно, вночі сніг , місцями значний , вдень значні опади (сніг, мокрий сніг та дощ), налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний сягатиме 9-14 м/с. Температура повітря складатиме вночі -2°..-7°, вдень -3°..+2°, по м.Суми вночі -4°..-6°, вдень близько 0°.

2 грудня 2023 року: хмарно, вночі місцями невеликий сніг, вдень сніг, мокрий сніг, місцями: ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря складатиме вночі -4°..-9°, вдень -4°..+1°.

3 грудня 2023 року буде хмарно, вночі сніг, мокрий сніг, вдень мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, туман, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний сягатиме 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря складатиме вночі 0°..-5°, вдень 0°..+5°.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.