Сьогодні рашисти обстріляли місто на СУМЩИНІ: 39-річний цивільний чоловік отримав осколкові поранення…

СУМСЬКА ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА повідомила:

«За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 30 листопада 2023 року близько 10:30 год, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, окупанти здійснили мінометний обстріл цивільної інфраструктури м. Середина-Буда на Сумщині. Унаслідок атаки ворога 39-річний цивільний чоловік отримав осколкові поранення.

Також пошкоджено місцевий магазин та автівки.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями фіксують наслідки обстрілу.

Матеріали кримінального провадження в подальшому будуть передані до УСБУ в Сумській області».

Протягом попереднього дня та сьогоднішньої ночї рашисти обстріляли 5 громад на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11262-protiahom-poperednoho-dnia-ta-sohodnishnoi-nochi-rashysty-obstrilialy-hromad-na-sumshchyni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.