Сьогодні зранку рашисти обстріляли дві громади на СУМЩИНІ: зафіксовано 12 вибухів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 28 листопада 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 2 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 12 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська та Краснопільська громади.

Юнаківська громада: ворог вдарив з РСЗВ (8 вибухів).

Краснопільська громада: здійснено мінометний обстріл (4 вибухи).

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 27 листопада 2023

Протягом дня росіяни здійснили 6 мінометних обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 45 вибухів.

Обстрілів зазнали Краснопільська (5 вибухів), Хотінська (22 вибухи), Новослобідська (2 вибухи), Великописарівська (16 вибухів) громади».

Минулої доби рашисти по території СУМЩИНИ нанесли 109 ударів з різних видів озброєння, сьогодні вранці вони обстріляли громаду… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11249-mynuloi-doby-rashysty-po-terytorii-sumshchyny-nanesly-109-udariv-z-riznykh-vydiv-ozbroiennia-nynishnoho-ranku-vony-obstrilialy-hromadu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.