21-річний АРТУР РЕВА, солдат, Герой із КОНОТОПА, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

КОНОТОПСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Чергова трагічна звістка надійшла до Конотопської громади!

В боях за Україну 17.11.2023 на Донеччині загинув наш земляк, навідник штурмового відділення штурмового взводу штурмової роти штурмового батальйону солдат Артур РЕВА.

Герой віддав своє життя за незалежність нашої держави, залишившись навіки вірним Присязі та святому обов`язку оборони рідної землі.

Про дату та час організації живого коридору для зустрічі кортежу з тілом загиблого Захисника буде повідомлено згодом.

Про дату та час прощання з Героєм дізнавайтесь з наших офіційних повідомлень».

АНДРІЙ СТАСЮК, солдат, Герой із міста БУРИНЬ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11251-andriy-stasyuk-soldat-heroi-iz-mista-buryn-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.