АНДРІЙ СТАСЮК, солдат, Герой із міста БУРИНЬ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

25 листопада 2023 року біля населеного пункту Степове Покровського району на Донеччині під час виконання бойового завдання загинув наш земляк, солдат АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ СТАСЮК.

Андрій Стасюк служив стрільцем стрілецької роти, яка відстоює незалежність України на Донецькому напрямку.

Отримавши поранення, несумісні із життям, він до останнього залишився вірним Присязі, своїм товаришам та українському народові.

7 листопада 2023 року Андрію Стасюку виповнилося 37 років…

Про час, дату, місце прощання і поховання буде повідомлено додатково, повідомила Буринська міська рада.

9 днів минає без розвідника ВІТАЛІЯ СТАСЮКА, Героя з міста БУРИНЬ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11074-9-dniv-mynaie-bez-rozvidnyka-vitaliya-stasyuka-heroia-z-mista-buryn-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.