ЮРІЙ ЗАГУТА, 32-річний Герой із СУМЩИНИ, добровільно повернувшись із ХОРВАТІЇ, щоб звільнити рідну УКРАЇНУ від рашистів, загинув…

ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«У Глухівській громаді знову важка втрата: на фронті загинув Юрій Григорович ЗАГУТА (1.02.1991 – 23.11.2023).

32-річний глухівчанин Юрій Загута жив і працював у Хорватії, коли почалось повномасштабне вторгнення рф. Наступної доби він був у Львові.

Ще три дні йому знадобилось, щоб знайти ТЦК, який зможе його направити у військо. Жмеринським ТЦК Вінницької області він був призваний 1 березня 2022 року.

Юрій Загута закінчив Глухівську ЗОШ №2, навчався у місцевому агроколеджі, ГНПУ. Працював у Києві, був майстром-столярем. Хотів розвиватись у професії, побачити світ, бути вільним і покладатись тільки на себе. Мав загострене почуття справедливості, власну думку. Говорив братові ще з 2014 року, що хотів би воювати. І коли рашисти посунули ордою – поступив як великий українець, як гідний син своєї землі.

Солдат Юрій Загута загинув біля села Діброва на Луганщині, на території Серебрянського лісництва.

Страшні бої у цій місцевості тривають більше, ніж півтора роки, їх уже визнали найбільшою лісовою битвою російсько-української війни. Це точно такий символ незламності і запеклого спротиву, як ДАП, Бахмут, Мар'їнка, Авдіївка і багато інших точок на карті України. Повідомили в мерії Глухова.

Вічна пам'ять Герою!

Слава і доземний уклін воїну, який боронив Україну!».

ВЛАДИСЛАВА ЧИГРИНА, старшого солдата, Героя із СУМЩИНИ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ, 27 листопада 2023 року проведуть в останню путь… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11239-vladyslava-chyhryna-starshoho-soldata-heroia-iz-sumshchyny-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu-27-lystopada-2023-roku-provedut-v-ostanniu-put

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.