ВЛАДИСЛАВА ЧИГРИНА, старшого солдата, Героя із СУМЩИНИ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ, 27 листопада 2023 року проведуть в останню путь…

РОМЕНСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«На війні загинув захисник із Ромен Владислав Чигрин.

27 листопада у Роменській громаді оголошено Днем жалоби.

17 листопада 2023 року, отримавши поранення не сумісне з життям, загинув старший солдат механізованого взводу Владислав Олександрович Чигрин, виконуючи бойові завдання та захищаючи Батьківщину від російських загарбників в районі населеного пункту Павлівка Волноваського району Донецької області.

Церемонія прощання з загиблим Героєм відбудеться 27 листопада 2023 року об 11:00 годині на Алеї Слави в місті Ромни, повідомив мер Ромен Олег Стогній.

Вічна пам’ять і слава!»

ОЛЕКСІЙ ДВОРНИК, Герой із СУМЩИНИ, віддав своє життя, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11238-oleksiy-dvornyk-heroi-iz-sumshchyny-viddav-svoie-zhyttia-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.