Протягом минулої доби і сьогоднішніх ночі та ранку рашисти обстріляли 7 громад на СУМЩИНІ: пошкоджено 3 домоволодіння, приміщення ліцею, амбулаторії та селищної ради, приватний автомобіль…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 25 листопада

Вночі та вранці ворог здійснив 6 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 22 вибухи. Обстрілів зазнали Юнаківська, Хотінська, Краснопільська громади.

Юнаківська громада: ворог вдарив з мінометів (8 вибухів) та артилерії (6 вибухів).

Хотінська громада: здійснено мінометний обстріл (3 вибухи).

Краснопільська громада: 3 міни скинули росіяни на територію громади.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 24 листопада 2023

Протягом дня росіяни здійснили 5 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 35 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська, Білопільська, Хотінська, Зноб-Новгородська, Есманська громади.

Краснопільська громада: ворог вдарив з мінометів (5 вибухів).

Зноб-Новгородська громада: здійснено артилерійський обстріл (12 вибухів).

Хотінська громада: зафіксовано мінометний обстріл (5 вибухів).

Білопільська громада: був обстріл з гранатомету АГС/СПГ/РПГ (10 вибухів).

Есманська громада: здійснено мінометний обстріл (3 вибухи).

Поліція Сумщини документує наслідки воєнних злочинів рф

Упродовж минулої доби окупанти завдали 41 удар по території нашої області.

Внаслідок обстрілів пошкоджено 3 домоволодіння, приміщення ліцею, амбулаторії та селищної ради, а також 1 приватний автомобіль.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Сьогодні вночі у небі над СУМЩИНОЮ силами ППО знищено 7 ворожих рашистських «Шахедів»… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11234-sohodni-vnochi-u-nebi-nad-sumshchynoyu-sylamy-ppo-znyshcheno-7-vorozhykh-rashystskykh-shakhediv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.