Сьогодні вночі у небі над СУМЩИНОЮ силами ППО знищено 7 ворожих рашистських «Шахедів»…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сьогодні вночі у небі над Сумщиною силами ППО знищено 7 ворожих «Шахедів».

Продовжуємо зміцнювати захист неба, посилюючи протиповітряну оборону області.

Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за відмінну роботу!

Слава Україні!»

Сьогодні під час повітряного нападу противника в Північній операційній зоні Силами оборони України було знищено 55 ворожих ударних безпілотних літальних апаратів типу «Шахед».

З них 28 БПЛА було знищено мобільними вогневими групами протиповітряної оборони, які оснащені великокаліберними кулеметами, ПЗРК та зенітними гарматами.

Зокрема, на СУМСЬКОМУ напрямку знищено 7 ударних дронів, на ЧЕРНІГІВСЬКОМУ – 4 дрони камікадзе, а на КИЇВСЬКОМУ – 17 ворожих БПЛА.

Сьогодні вночі, 25 листопада 2023 року, ворог випустив по Україні рекордну кількість ударних БпЛА – 75 «Шахедів», повідомив командувач Повітряними силами Микола Олещук.

За його даними з 75 «Шахедів» збиті 71.

Повітряні сили уточнили, що пуски були з двох напрямків – приморсько-ахтарськ та курської області рф.

Протиповітряна оборона працювала у щонайменше шести областях України: Київській, Сумській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Кіровоградській.

На Дніпропетровщині знищено керовану авіаційну ракету Х-59.

Сьогодні вночі та зранку рашисти здійснили 5 мінометних обстрілів 2 громад на СУМЩИНІ: зафіксовано 21 вибух… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11232-sohodni-vnochi-ta-zranku-rashysty-zdiisnyly-5-minometnykh-obstriliv-2-hromad-na-sumshchyni-zafiksovano-21-vybukh

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.