Погода на СУМЩИНІ з 25 по 27 листопада 2023 року: сильний сніг, мокрий сніг, ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 22 по 24 листопада 2023 року: мінлива хмарність, сніжитиме, морозно, ожеледиця… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11213-pohoda-na-sumshchyni-z-22-po-24-lystopada-2023-roku-minlyva-khmarnist-snizhytyme-morozno-ozheledytsia

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», значно погіршаться погодні умови вдень 26 та вночі 27 листопада 2023 року по Сумській області та м. Суми.

У зв’язку з виходом активного південного циклону вдень 26 та вночі 27 листопада в Сумській області та м. Суми очікуються складні погодні умови: сильний сніг, мокрий сніг, у південній половині області з дощем, ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця. Посилення вітру до 15 - 20 м/с.

Очікується приріст снігового покриву до 20 - 30 см.

Складні погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних служб та енергетичних підприємств, порушення та припинення руху транспорту на дорогах. (II рівень небезпечності, помаранчевий).

25 листопада 2023 року погоду визначатиме малоградієнтне поле. Буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний сягатиме 3-8 м/с. Температура повітря по області складатиме вночі -3°..+2°, вдень -1°..+4°, по м.Суми вночі -1°..-3°, вдень +1°..+3°.

26 листопада 2023 року: хмарно, вночі мокрий сніг, вдень сильні опади (сніг, мокрий сніг на півдні області з дощем), ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовина, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, вночі 9-14 м/с, вранці та вдень 15-20 м/с. Температура повітря складатиме вночі 0°..-5°, вдень -2°..+3°.

27 листопада 2023 року буде хмарно, вночі сильні опади ( сніг, мокрий сніг,на півдні області з дощем), вдень помірний сніг, мокрий сніг, ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовина, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний сягатиме 15-20 м/с . Температура повітря протягом доби складатиме 0°..-5°.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.