ОЛЕКСАНДР УБОЖЕНКО, солдат, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

КИРИКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА повідомила:

«На війні обірвалось життя нашого земляка, солдата Убоженка Олександра Володимировича, 27.07.1985 року народження.

25 листопада 2023 року об 11:30 годині відбудеться церемонія прощання із загиблим Героєм у рідному будинку.

Від будинку загиблого процесія рухатиметься до Архангело-Михайлівського храму де о 12:00 годині жителі громади матимуть можливість попрощатися із загиблим Героєм.

Поховання відбудеться на кладовищі смт Кириківка, вул. Широка.

Ми висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Розділяємо біль втрати і сумуємо разом із вами.

Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях!

Вічна і світла пам’ять Захиснику України!»

23-річний ДЕНИС КОЗЛОВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11228-23-richnyi-denys-kozlov-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.