23-річний ДЕНИС КОЗЛОВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ВОРОЖБЯНСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Україна продовжує протистояти російським загарбникам. Наші захисники хоробро боронять рідну землю, відбиваючи атаки ворога. Однак це протистояння дається ціною здоров’я та життя наших воїнів.

З глибоким болем і сумом повідомляємо, що Ворожбянська громада втратила ще одного Героя – Козлова Дениса Сергійовича, 23.05.2000 року народження. Воїн загинув 20 листопада поблизу населеного пункту Старомайорськ. Герою навіки 23 роки.

Боляче усвідомлювати, якою високою ціною дається нам воля та державність. Ціною життів тисяч молодих патріотів, таких як Денис Сергійович, котрі свідомо піднялися проти російських окупантів, бо бачили своє майбутнє лише у вільній та незалежній Україні.

Це велика втрата для нашої громади та України.

Співчуваємо рідним та розділяємо з ними горе. Прийміть від усієї громади слова подяки за справжнього патріота України і нехай Господь Бог допомагає перенести цей важкий біль втрати близької людини.

Він наш Герой і пам’ять про нього вічна!»

24 листопада 2023 року у РОМЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ оголошено Днем жалоби: в останню путь проведуть Героя ЄВГЕНА ІВАНОВА, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11224-24-lystopada-2023-roku-u-romenskiy-hromadi-oholosheno-dnem-zhaloby-v-ostanniu-put-provedut-heroia-yevhena-ivanova-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.