Минулої доби рашисти під час обстрілів пошкодили багатоквартирний будинок, сьогодні вночі та зранку обстріляли 5 громад на СУМЩИНІ…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 23 листопада 2023

Вночі та зранку росіяни здійснили 6 мінометних обстрілів. Зафіксовано (17 вибухів).

Обстрілів зазнали Середино-Будська (2 вибухи), Свеська (3 вибухи), Юнаківська (6 вибухів), Краснопільська (5 вибухів) та Шалигинська (1 вибух) громади».

Слідчі продовжують документувати наслідки воєнних злочинів окупантів на Сумщині

Упродовж минулої доби військові рф обстрілювали територію області. Загалом зафіксовано 55 ударів.

Через обстріли пошкоджено багатоквартирний будинок.

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи, експерти та вибухотехніки. За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

24 листопада 2023 року у РОМЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ оголошено Днем жалоби: в останню путь проведуть Героя ЄВГЕНА ІВАНОВА, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11224-24-lystopada-2023-roku-u-romenskiy-hromadi-oholosheno-dnem-zhaloby-v-ostanniu-put-provedut-heroia-yevhena-ivanova-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.