МИКОЛА НЕЗДІЙМИШАПКА, командир взводу матеріального забезпечення механізованого батальйону, головний сержант, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

БОРОМЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА повідомила:

«З глибоким сумом та жалем повідомляємо про те, що на війні на Донецькому напрямку 18 листопада 2023 року трагічно обірвалось життя нашого земляка, захисника, командира 1 взводу матеріального забезпечення 1 механізованого батальйону, головного сержанта НЕЗДІЙМИШАПКИ МИКОЛИ ВАСИЛЬОВИЧА, 1969 року народження.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Про дату прощання із загиблим захисником буде повідомлено додатково. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна і світла пам’ять Захиснику України!»

ОЛЕКСАНДР КРУЧИНІН, матрос, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11212-oleksandr-kruchynin-matros-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.