Погода на СУМЩИНІ з 22 по 24 листопада 2023 року: мінлива хмарність, сніжитиме, морозно, ожеледиця…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 17 по 21 листопада 2023 року: хмарно, сніжитиме, морозно, ожеледиця… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11186-pohoda-na-sumshchyni-z-17-po-21-lystopada-2023-roku-khmarno-snizhytyme-morozno-ozheledytsia

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду 22 листопада 2023 року визначатиме виступ антициклону зі сходу. Буде мінлива хмарність, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північний сягатиме 3-8 м/с. Температура повітря по області складатиме вночі -5°..-10°, вдень -2°..-7°, по м.Суми вночі -6°..-8°, вдень -3°..-5°.

23 листопада 2023 року: хмарно, вночі без істотних опадів, вдень сніг, місцями хуртовина, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с. Температура повітря складає вночі -5°..-10°, вдень 0°..-5°.

24 листопада 2023 року очікується хмарно, сніг, мокрий сніг, вдень місцями з дощем, місцями ожеледь. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура повітря складатиме вночі 0°..-5°, вдень 0°..+5°.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.