ОЛЕКСАНДР КРУЧИНІН, матрос, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

СВЕСЬКА СЕЛИЩНА РАДА повідомила:

«І ЗНОВУ СУМНА ЗВІСТКА...

Зі скорботою повідомляємо про загибель нашого Героя.

17 листопада 2023 року під час виконання бойових завдань у районі н.п. Кринки Херсонського району Херсонської області загинув наш з вами земляк, матрос КРУЧИНІН Олександр Сергійович, 29 березня 1986 року народження.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого, низько схиляємо голови у скорботі!

Про дату та час прощання з загиблим повідомимо згодом».

ВІКТОРА НАЛИВАЙКА, Героя із СУМЩИНИ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ, провели в останню путь… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11206-viktora-nalyvayka-heroia-iz-sumshchyny-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu-provely-v-ostanniu-put

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.