ВІКТОРА НАЛИВАЙКА, Героя із СУМЩИНИ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ, провели в останню путь...

ДРУЖБИНСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«19 листопада в Дружбі попрощалися із захисником України, який загинув на Луганщині.

Наливайко Віктор Васильович, 16.09.1968 р.н., був призваний з 17.02.2023.

Виконуючи бойове завдання, вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, загинув 31.10.2023 внаслідок бойових дій біля н.п.Сергіївка Сватівського району Луганської області.

Громада втратила не лише справжнього патріота, але й благородного серця, сильного духом чоловіка.

Його самовідданість, сміливість та героїчність віддзеркалюють найкращі якості нашого народу.

Загиблий герой Віктор завжди буде жити в наших серцях, у пам’яті кожного громадянина, який поважає свою країну.

Висловлюємо щирі співчуття вам, рідним і близьким загиблого воїна. Нехай його душа знаходить спокій, а пам’ять про нього несе в наших серця вічну вдячність та повагу».

По громадах СУМЩИНИ минулої доби рашисти гатили з різних видів озброєння: загинув мирний житель… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11205-po-hromadakh-sumshchyny-mynuloi-doby-rashysty-hatyly-z-riznykh-vydiv-ozbroiennia-zahynuv-myrnyi-zhytel

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.