ОЛЕГ МАРЧЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув на ЛУГАНЩИНІ, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

КРОЛЕВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Захищаючи Україну в Луганській області загинув наш земляк, Герой – захисник Олег МАРЧЕНКО.

Солдат Марченко Олег Олександрович, 12.08.1986 р.н., народився, виріс та проживав у місті Кролевець.

Навчався у Кролевецькій школі № 6.

По мобілізації призваний 29 травня 2023 року, проходив військову службу у 81 окремій аеромобільній бригаді на посаді водія.

Відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, загинув 12.11.2023 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, в районі бойових дій біля населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області.

У військовослужбовця залишилися батьки та двоє дітей.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким воїна та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Вічна слава та пам'ять нашому Герою!

Про дату, час та місце поховання мужнього захисника повідомимо додатково!»

Протягом минулого дня і сьогоднішньої ночі рашисти обстріляли 6 громад на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11192-protiahom-mynuloho-dnia-i-sohodnishnoi-nochi-rashysty-obstrilialy-6-hromad-na-sumshchyni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.