ЮРІЙ ГОРОШКО, молодший сержант, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ГРОМАДА повідомила:

«Страшна війна без жалю забрала життя нашого Героя. «На щиті» додому повертається мешканець Липової Долини – молодший сержант Горошко Юрій Олексійович, 25.02.1985 р.н.

З червня 2023 року Юрій Олексійович вважався безвісти зниклим.

Згідно сповіщення, загинув він 15 червня 2023 року, під час виконання обов’язку військової служби при захисті Батьківщини поблизу н. п. Рівнопіль Волноваського району Донецької області.

Низько схиляємо голови та розділяємо горе родини. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким.

Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться у наших серцях.

Про дату та час прощання повідомимо додатково».

ВІТАЛІЙ КУРЯТНИК, солдат, Герой із СУМЩИНИ, загинув під БАХМУТОМ, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11167-vitaliy-kuryatnyk-soldat-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-pid-bakhmutom-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.