На СУМЩИНІ за попередній день рашисти обстріляли 4 громади: поранили чоловіка, сьогоднішня ніч минула спокійно…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 16 листопада 2023

Ніч на Сумщині минула без обстрілів.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 15 листопада 2023

Протягом дня росіяни здійснили 10 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 46 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська, Хотінська, Юнаківська, Середино-Будська громади.

Краснопільська громада: ворог бив з міномету (9 вибухів). Також зафіксовано обстріл з дрону-камікадзе FPV (2 вибухи), скидання ВОГ з БпЛА (1 вибух) та обстріл з АГС (4 вибухи).

Середино-Будська громада: здійснено обстріли з міномету (18 вибухів). Внаслідок одного з мінометних обстрілів поранено місцевого жителя.

Хотінська громада: 6 мін скинули росіяни на територію громади.

Юнаківська громада: здійснено артобстріл з САУ (6 вибухів)».

Сьогодні під час обстрілу рашистами міста на СУМЩИНІ поранено жителя… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11179-sohodni-pid-chas-obstrilu-rashystamy-mista-na-sumshchyni-poraneno-zhytelia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.