30-річного ОЛЕКСІЯ БАТРАКА, Героя із СУМЩИНИ, 16 листопада 2023 року проведуть в останню путь…

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«У четвер, 16 лисопада, сумчани прощатимуться з солатом Олексієм Батраком.

Захисник України загинув 8 листопада в Харківській області від отриманих під час артилерійського обстрілу поранень.

У серпні йому виповнилося 30 років.

У четвер, 16 листопада, о 12:00 Героя відспівають у Свято-Миколаївській церкві (вул. Івана Кавалерідзе, 70/1), а о 13:15 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Керівництво Сумської міської військової адміністрації та Сумської міської ТГ висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого.

Вічна пам'ять!

Вічна слава!»

ВІТАЛІЙ КУРЯТНИК, солдат, Герой із СУМЩИНИ, загинув під БАХМУТОМ, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11167-vitaliy-kuryatnyk-soldat-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-pid-bakhmutom-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.