Погода на СУМЩИНІ з 14 по 16 листопада 2023 року: дощитиме…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 11 по 13 листопада 2023 року: хмарно з проясненнями, випадатимуть опади… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11145-pohoda-na-sumshchyni-z-11-po-13-lystopada-2023-roku-khmarno-z-proiasnenniamy-vypadymut-opady

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду 14 листопада 2023 року визначатиме: улоговина циклону з північного-заходу. Буде хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень дощ. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря по області складатиме вночі 0°..+5°, вдень +3°..+8°, по м.Суми вночі 0..+2°, вдень +5°..+7°.

15 листопада 2023 року: хмарно, вночі невеликий дощ, вдень місцями невеликий дощ. Вітер південно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2°..+7°, вдень +4°..+9°.

16 листопада 2023 року очікується хмарно, вночі місцями невеликий дощ, місцями туман, вдень невеликий дощ. Вітер північно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1°..+6°, вдень +3°..+8°.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.