РОМЕНЩИНА попрощається з Героєм СЕРГІЄМ НЕДАРОМ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

РОМЕНСЬКА РДА повідомила:

«14.11.2023 р на 10.00 годину відбудеться прощання на Алеї Слави в м. Ромни з загиблим воїном ВЧ А4007 номер обслуги зенітного ракетного відділення зенітного ракетного взводу механізованого батальйону, рядовим СЕРГІЄМ МИКОЛАЙОВИЧЕМ НЕДАР 1972 року народження. Який загинув 08 листопада 2023 р. в районі населеного пункту Авдіївка, Покровського району Донецької області, мужньо захищаючи нашу Батьківщину.

Поховання на 11:00 годину кладовище в селі Ярмолинці.

Колектив Роменської районної військової адміністрації приносить щирі співчуття родині загиблого.

Вічна пам'ять Герою!»

ОЛЕКСАНДР СОКРУТА, стрілець-снайпер, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11162-oleksandr-sokruta-strilets-snaiper-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.