ЮРІЙ ПОЛОЗ, Герой із БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Червонослобідський ліцей Буринської міської ради повідомив:

«Знову сумна звістка..

До небесного війська доєднався ще один випускник нашого закладу Юрій Іванович Полоз (29.11.1978 р.н.)

Добрий і порядний, чесний і справедливий, сміливий і відважний воїн загинув, захищаючи прикордоння рідної Сумщини.

Юрій Полоз із перших днів повномасштабної війни добровільно став на захист Батьківщини у складі 117-ї бригади Сумської територіальної оборони й до останнього подиху боровся з російськими ворогами за мирне та спокійне життя.

Низький уклін захиснику за сміливість, мужність та патріотизм.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям.

Вічна пам'ять нашому Герою!»

СЕРГІЙ БЕЗДРАБКО, стрілець-зенітник, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11142-serhiy-bezdrabko-strilets-zenitnyk-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.