Погода на СУМЩИНІ з 11 по 13 листопада 2023 року: хмарно з проясненнями, випадатимуть опади…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 8 по 10 листопада 2023 року: хмарно з проясненнями, випадатимуть опади, місцями туман… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11128-pohoda-na-sumshchyni-z-8-po-10-lystopada-2023-roku-khmarno-z-proiasnenniamy-vypadatymut-opady-mistsiamy-tuman

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду 11 листопада 2023 року визначатиме: вночі периферія антициклону, вдень циклон. Буде хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вдень невеликий дощ. Вітер південно-східний сягатиме 9-14 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря по області складатиме вночі 0°..+5°, вдень +3..+8°, по м.Суми вночі +2°..+4°, вдень +5°..+7°.

12 листопада 2023 року: хмарно з проясненнями, вночі значний дощ, вдень помірний, місцями значний. Вітер південний сягатиме 7-12 м/с, вранці та вдень пориви 15-20 м/с. Температура повітря сладатиме вночі +3°..+8°, вдень +8°..+13°.

13 листопада 2023 року очікується хмарно з проясненнями, вночі невеликий дощ, вдень без істотних опадів. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура повітря складатиме вночі +1°..+6°, вдень +3°..+8°.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.