АНДРІЯ ФЕДЬКА, Героя із СУМ, 11 листопада 2023 року проведуть в останню путь…

У суботу, 11 листопада 2023 року, в Сумах віддадуть останню шану мужньому захиснику України солдатові Андрію Федьку…

Військовик загинув 7 вересня в Донецькій області внаслідок численних травм отриманих під час ворожого обстрілу.

Андрію Федьку було 38 років…

О 12:00 Героя відспівають у Свято-Георгіївському храмі (вул. Збройних Сил України, 7), а о 13:15 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища, повідомили в мерії.

Вічна пам'ять!

Вічна слава!

СЕРГІЙ БЕЗДРАБКО, стрілець-зенітник, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11142-serhiy-bezdrabko-strilets-zenitnyk-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.