СЕРГІЙ БЕЗДРАБКО, стрілець-зенітник, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Військовослужбовець з Охтирки отримав поранення на позиції оборони в районі бойових дій Донецької області під час виконання бойових завдань.

При виконанні бойового завдання загинув солдат Бездрабко Сергій Олександрович, 1991 року народження, стрілець-зенітник зенітного ракетного відділення зенітного ракетно-артилерійського взводу роти вогневої підтримки.

Сергій загинув 29 жовтня під час обстрілу (роти вогневої підтримки) з міномету 82 мм – отримав вогнепальне осколкове поранення з боку збройних сил російської федерації.

Вічна пам'ять та слава Герою!

Церемонія прощання відбудеться завтра, 11 листопада».

На війні в районі БАХМУТА без вісти зник солдат ОЛЕКСІЙ ГОЛОВАЧОВ із СУМЩИНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11127-na-viini-v-raioni-bakhmuta-bez-visty-znyk-soldat-oleksiy-holovachov-iz-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.