Прикордонники на СУМЩИНІ знищили 3 «шахеди»…

Державна прикордонна служба України ефективно захищає український кордон та є невід’ємною складовою Сил оборони України.

Днями на одному з напрямків державного кордону у Сумській області прикордонні наряди, відкривши вогонь з усієї наявної стрілецької зброї, збили у нічному небі два ударні БПЛА «Shahed-136/131», повідомили в ДПСУ.

«Ми відкрили вогонь на ураження. Його вели на випередження і загороджувальний маневр, просто на звук ворожого БПЛА. Вже з перших пострілів зрозуміли, що поцілили у дрон. Бо почули, що робота двигуна стала нестабільною і він почав глохнути. Згодом стався вибух і ми побачили зарево. Ворожа техніка впала далеко від нашої позиції», – розповів старший позиції прикордонників Сергій.

Тієї ж ночі прикордонникам із сусідньої позиції вдалося збити ще один БПЛА також лише за звуком двигуна.

Прикордонники «приземлили» рашистський дрон на СУМЩИНІ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11129-prykordonnyky-pryzemlyly-rashystskyi-dron-na-sumshchyni

А ще прикордонник розповів, що хлопці дуже раділи, коли не допустили подальшого переміщення шахедів і що вороже озброєння не наробить біди на нашій території. Сергій говорить, що в його підрозділі всі хлопці мотивовані, знають що робити і готові гнати ворога аж до самої нашої Перемоги.

Сам прикордонник із Волині, свого часу служив за контрактом у Волинському прикордонному загоні, згодом працював у цивільних професіях, за фахом – географ. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, одразу ж за власним бажанням пішов захищати країну від ворога, залишивши дома дружину та двох маленьких синів.

«Я не просто сюди прийшов. Саме за них і борюся, за їх майбутнє і за їх мирне життя без війни», – каже він і додає, що разом з побратимами продовжать пильнувати за ворожими діями і знищувати за першої-ліпшої можливості.

Керовану авіаційну ракету, яку запустили рашисти з літака Су-34 з відстані 70 кілометрів від державного кордону УКРАЇНИ, сьогодні вночі було збито над СУМЩИНОЮ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11130-kerovanu-aviatsiinu-raketu-iaku-zapustyly-rashysty-z-litaka-su-34-z-vidstani-70-kilometriv-vid-derzhavnoho-kordonu-ukrayiny-sohodni-vnochi-bulo-zbyto-v-nebi-nad-sumshchynoyu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.