На територію СУМЩИНИ рашисти скинули ВОГ з БПЛА…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 8 листопада 2023

Вночі росіяни здійснили обстріл з РСЗВ Юнаківської громади. Зафіксовано 11 вибухів.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 7 листопада 2023

Протягом дня росіяни здійснили 26 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 108 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Краснопільська, Юнаківська, Великописарівська, Середино-Будська громади.

Великописарівська громада: ворог бив з мінометів (25 вибухів) та ствольної артилерії (5 вибухів).

Краснопільська громада: здійснено мінометні обстріли (20 вибухів) та скидання ВОГ з БПЛА (2 вибухи).

Юнаківська громада: зафіксовано мінометний обстріл (3 вибухи).

Білопільська громада: були обстріли зі ствольної артилерії (15 вибухів), мінометів (10 вибухів) і танку (7 вибухів).

Середино-Будська громада: 21 міну скинули росіяни на території громади».

Керовану авіаційну ракету, яку запустили рашисти з літака Су-34 з відстані 70 кілометрів від державного кордону УКРАЇНИ, сьогодні вночі було збито над СУМЩИНОЮ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11130-kerovanu-aviatsiinu-raketu-iaku-zapustyly-rashysty-z-litaka-su-34-z-vidstani-70-kilometriv-vid-derzhavnoho-kordonu-ukrayiny-sohodni-vnochi-bulo-zbyto-v-nebi-nad-sumshchynoyu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.