Погода на СУМЩИНІ з 8 по 10 листопада 2023 року: хмарно з проясненнями, випадатимуть опади, місцями туман…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 4 по 7 листопада 2023 року: хмарно з проясненнями, невеликі опади… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11107-pohoda-na-sumshchyni-z-4-po-7-lystopada-2023-roku-khmarno-z-proiasnenniamy-nevelyki-opady

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду 8 листопада 2023 року визначатиме: вночі область підвищеного тиску, вдень – циклон. Буде хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень значний дощ. Вітер вночі південно-західний, вдень східний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря по області складатиме вночі +3°..+8°, вдень +5..+10°, по м.Суми вночі +5°..+7°, вдень +8°..+10°.

9 листопада 2023 року: хмарно з проясненнями, вночі дощ, вдень без істотних опадів. Вітер північно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі +2°..+7°, вдень +5°..+10°.

10 листопада 2023 року очікується мінлива хмарність, без істотних опадів, вночі та вранці місцями туман. Вітер західний сягатиме 3-8 м/с. Температура повітря сладатиме вночі -2°..+3°, вдень +5°..+10°.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.