На СУМЩИНІ подовжено комендантську годину…

Комендантська година буде діяти з 23 години до 05 години: раніше було до 4 ранку.

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ.

«Внести зміни до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 25.05.2023 № 205-ОД «Про запровадження комендантської години», виклавши пункт 1 у такій редакції: «Установили з 00:00 09.11.2023 на території Сумської області комендантську годину з 23:00 до 05:00 години, у тому числі шляхом заборони перебування громадян у встановлений період доби на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток, а також pyxy транспортних засобів», – йдеться у розпорядженні 619-ОД від 6 листопада 2023 року».

На СУМЩИНІ від мінометного рашистського обстрілу загинула мирна жителька… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11122-na-sumshchyni-vid-minometnoho-rashystskoho-obstrilu-zahynula-myrna-zhytelka

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.