ОЛЕКСАНДРУ ЖУРБІ, директору департаменту інфраструктури СУМ, не змінено запобіжний захід…

Апеляційна палата ВАКС залишила без змін запобіжний захід директору Департаменту інфраструктури міста Сумської міськради Олександру Журбі…

ОЛЕКСАНДРА ЖУРБУ, директора департаменту інфраструктури Сумської міськради, відпустили під заставу у розмірі 1 476 200 гривень… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10965-oleksandra-zhurbu-dyrektora-departamentu-infrastruktury-sumskoi-miskrady-vidpustyly-pid-zastavu-u-rozmiri-1-476-200-hryven

Апеляційна палата ВАКС підтримала позицію прокурора САП та відмовила у задоволенні апеляційної скарги сторони захисту на ухвалу слідчого судді ВАКС від 04.10.2023 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із альтернативним розміром застави 1 476 200 грн.

Рішення Апеляційної палати ВАКС набирає законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Зважаючи на те, що за особу внесено визначену судом заставу у повному обсязі на неї покладено відповідні процесуальні обов’язки.

Нагадаємо, у межах досудового розслідування встановлено, що мер міста Олександр Лисенко спільно з директором Департаменту інфраструктури Олександром Журбою вимагали неправомірну вигоду за вирішення питання про встановлення виконавчим комітетом Сумської міської ради для юридичної особи нового економічно обґрунтованого тарифу на поводження з побутовими відходами та нестворення штучних перешкод у здійсненні господарської діяльності підприємством.

Упродовж листопада 2022 – жовтня 2023 року слідство задокументувало одержання особами неправомірної вигоди у загальній сумі 2 130 000 гривень.

02.10.2023 мера міста та директора Департаменту викрито «на гарячому» одразу після одержання третьої частини обумовлених коштів - 1 430 000 гривень.

Дії осіб кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України, повідомиои в САП.

Нагадаємо: за Олександра Журбу внесли заставу у розмірі 10 жовтня. Чиновник мав здати паспорти, носити електронний браслет та не виїжджати з Сум без дозволу.

Застереження. Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

ОЛЕКСАНДР ЛИСЕНКО, голова міста СУМИ, програв апеляцію щодо запобіжного заходу… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10978-oleksandr-lysenko-holova-mista-sumy-prohrav-apeliatsiiu-shchodo-zapobizhnoho-zakhodu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.