Сьогодні під час артилерійського обстрілу рашистами громади СУМЩИНИ, жінка отримала осколкове поранення та померла в кареті швидкої допомоги…

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднані з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 6 листопада 2023 року близько 8 год окупанти, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, здійснили артилерійський обстріл цивільної інфраструктури м. Середина-Буда на Сумщині.

Унаслідок атаки ворога 63-річна жінка отримала осколкове поранення та померла в кареті швидкої допомоги.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями фіксують наслідки обстрілу.

Досудове розслідування-УСБУ в Сумській області.

За попередню добу рашисти обстріляли 7 громад СУМЩИНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11117-za-poperedniu-dobu-rashysty-obstrilialy-8-hromad-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.