ОЛЕКСАНДР КУЛИК, старший солдат, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Знову змушені повідомити про страшну втрату.

КУЛИК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ – народився 25.11.1978 року, старший солдат, навідник зенітного кулеметного відділення зенітного ракетно-артилерійського взводу роти вогневої підтримки.

На жаль, 24 жовтня Олександр отримав вогнепальне поранення несумісне з життям на позиціях оборони в районі бойових дій н.п. Старомайорське Донецької області під час виконання бойових завдань.

Боляче. Втрачаємо молодих повних життя хлопців. Ця втрата – це важкий удар для родини, друзів, близьких та всієї Охтирської громади.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям, усім хто знав Олександра. Молитва та доземний уклін за наш захист.

Церемонія прощання розпочнеться 5 листопада об 11:30 по пров. Правдинському, 19 в м. Охтирка. Відспівування відбудеться в Успенській церкві о 12:00.

Поховають героя на Алеї слави Центрального кладовища Охтирки.

Вічна пам’ять і слава Герою!»

ОЛЕГ ВАЩЕНКО, Герой із СУЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11109-oleh-vashchenko-heroi-iz-sushchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.