На територію СУМЩИНИ рашисти з гелікоптера скинули 4 ракети НУРС…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 3 листопада 2023

Вночі та зранку росіяни здійснили 2 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 9 вибухів – з мінометів та артилерії. Обстрілів зазнали Шалигинська та Зноб-Новгородська громади.

Шалигинська громада: ворог бив з мінометів (7 вибухів).

Зноб-Новгородська громада: здійснено 2 вибухи з артилерії.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 2 листопада 2023

Протягом дня росіяни здійснили 11 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 78 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Юнаківська, Краснопільська, Путивльська, Середино-Будська, Есманська громади.

Білопільська громада: з території рф здійснено обстріл з АГС (30 вибухів) та мінометів (11 вибухів).

Середино-Будська громада: ворог бив з міномету (8 вибухів).

Юнаківська громада: з ворожого гелікоптера здійснено пуск 4 ракет типу «НУРС».

Краснопільська громада: зафіксовано 10 вибухів з міномету.

Есманська громада: 8 мін скинули росіяни на територію громади.

Путивльська громада: здійснено 6 вибухів з міномету».

Громади СУМЩИНИ рашисти обстрілювали з артилерії та міномктів: пошкоджено приватні домоволодіння… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11095-hromady-sumshchyny-rashysty-obstriliuvaly-z-artylerii-ta-minomktiv-poshkodzheno-pryvatni-domovolodinnia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.