Сьогодні вночі та зранку рашисти обстріляли 4 громади на СУМЩИНІ: зафіксовано 47 вибухів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 30 жовтня 2023

Вночі та зранку росіяни здійснили 8 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 47 вибухів.

Обстрілів зазнали Хотінська, Білопільська, Есманська, Середино-Будська громади.

Хотінська громада: ворог вдарив з артилерії (17 вибухів).

Есманська громада: з території рф здійснено мінометні обстріли (6 вибухів).

Середино-Будська громада: 6 мін скинули росіяни на територію громади.

Білопільська громада: здійснено мінометний обстріл 18 (вибухів)».

Поліція Сумщини документує наслідки обстрілів військами рф

Упродовж минулої доби війська рф близько 20 разів відкривали вогонь по території області. Загалом зафіксовано 185 ударів.

Внаслідок обстрілів пошкоджено 3 приватних домоволодіння, 2 складських приміщення.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

У БУРИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ попрощалися з Героєм ВІТАЛІЄМ БУРСУКОМ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11079-u-burynskiy-terytorialniy-hromadi-poproshchalysia-z-heroiem-vitaliyem-bursukom-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.