Обговорено готовність дати відсіч та протистояти атакам рашистів на північному напрямку, в тому числі – на СУМЩИНІ

Міністр оборони України Рустем Умєров під час зустрічі з командувачем ОСУВ «Північ» Сергієм Наєвим обговорив готовність дати відсіч та протистояти атакам ворогів на північному напрямку.

Про це повідомив Рустем Умєров у Facebook;

«Зустрівся з командувачем ОСУВ «Північ» генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим. Обговорили обороноздатність України на північному напрямі та вдовж кордонів, готовність дати відсіч та протистояти атакам ворогів. Також заслухав питання протидії від російських «шахедів» на цьому напрямку. Разом робимо все необхідне, щоб ефективність нашого захисту тільки зростала».

По території СУМЩИНИ рашисти гатили з мінометів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11075-po-terytorii-sumshchyny-rashysty-hatyly-z-minometiv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.