9 днів минає без розвідника ВІТАЛІЯ СТАСЮКА, Героя з міста БУРИНЬ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Солдат ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ СТАСЮК народився 15 жовтня 1985 року в місті БУРИНЬ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ, проживав у місті ПОЛТАВА.

Призваний до війська Полтавським обʼєднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки 14 липня 2023 року на посаду розвідник – номера обслуги 2 розвідувального відділення, розвідувальної роти.

При виконанні бойового завдання ВІТАЛІЙ СТАСЮК (позивний ДОБРЯК) загинув 21 жовтня 2023 року в результаті здійснення рашистами мінометного обстрілу позицій підрозділу поблизу населеного пункту Васюківка, Бахмутського району Донецької області.

На війні загинув розвідник ВІТАЛІЙ СТАСЮК, Герой із міста БУРИНЬ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11052-na-viini-zahynuv-vitaliy-stasyuk-heroi-iz-mista-buryn

ВІТАЛІЙ СТАСЮК з перших днів віроломного вторгнення рашистів в УКРАЇНУ став добровольцем територіальної оборони ПОЛТАВИ.

Він також займався волонтерською діяльністю...

ВІТАЛІЙ СТАСЮК пішов на війну, щоб захистити родину, рідну УКРАЇНУ від російських загарбників.

Поховали ВІТАЛІЯ СТАСЮКА на АЛЕЇ ГЕРОЇВ в місті ПОЛТАВА, де він останні роки проживав.

Слава Герою!

Вічна пам'ять!

Глибокі співчуття рідним та близьким Героя ВІТАЛІЯ СТАСЮКА…

ОЙ ДОБРІ ОЧІ У ХЛОПЧИНИ

(ДОБРЯК)

Ой добрі очі

У хлопчини,

Який траву

Поклав в покіс…

Майнули дні,

Майнули ночі,

І той хлопчина

Вже підріс…

І той хлопчина

Став солдатом.

І зброю взяв

Замість коси…

І він туливсь

До автомата,

І краплі крові –

До роси.

Завмерли квіти,

Бо на лузі…

Вже бій ведеться:

Хто – кого?

І вже оплакують

Там роси

З дитинства

Хлопчика того…

ІВАН ЖИТНИК.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.