ВІТАЛІЯ БУРСУКА, Героя з БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, поховають на АЛЕЇ ГЕРОЇВ у місті БУРИНЬ…

У селі МИХАЙЛВКА відспівають захисника, а поховають ВІТАЛІЯ БУРСУКА на АЛЕЇ ГЕРОЇВ у місті БУРИНЬ…

Завтра в неділю, 29 жовтня 2023 року, чин відспівування захисника України Віталія Миколайовича Бурсука відбудеться о 12 годині у рідній для нього Михайлівці.

Місце поховання – на Алеї Героїв попередньо о 14 годині.

Водій механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону Віталій Бурсук віддав своє життя за незалежність та цілісність України 23 жовтня 2023 року у бою на Запорізькому напрямку в районі населеного пункту Роботине.

Герой загинув під час танкового обстрілу рашистами, отримавши поранення несумісні з життям.

10 березня 2023 року Віталію Бурсуку виповнилося 34 роки…

На війні загинув розвідник ВІТАЛІЙ СТАСЮК, Герой із міста БУРИНЬ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11052-na-viini-zahynuv-vitaliy-stasyuk-heroi-iz-mista-buryn

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.