Сьогодні вночі рашисти вдарили зі ствольної артилерії по території громади, вчора – по 4 громадах СУМЩИНИ: загинув підліток…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 27 жовтня 2023

Вночі росіяни вдарили зі ствольної артилерії по території Краснопільської громади. Зафіксовано 2 вибухи.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 26 жовтня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 4 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 12 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Середино-Будська громади.

Середино-Будська громада: ворог бив з мінометів (4 вибухи).

Великописарівська громада: з території рф здійснено артилерійський обстріл (5 вибухів). В результаті обстрілу загинув неповнолітній хлопець, 2007 р.н.

Білопільська громада: був обстріл зі ствольної артилерії (1 вибух).

Краснопільська громада: 2 міни скинули росіяни на територію громади».

На Сумщині поліцейські документують наслідки обстрілів з боку рф

Упродовж минулої доби російські війська обстрілювали територію області. Загалом зафіксовано 14 ударів.

У результаті обстрілів загинув неповнолітній, а також пошкоджено два приватні домоволодіння.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Сьогодні рашисти на СУМЩИНІ вбили підлітка, який перебував у власному домі… ЧИАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11057-sohodni-rashysty-na-sumshchyni-vbyly-pidlitka-iakyi-perebuvav-u-vlasnomu-domi

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.