Територію СУМЩИНИ рашисти обстрілювали з гаубиці Д-30 122 мм, СПГ, АГС та БМП-2…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 24 жовтня 2023

Зранку росіяни здійснили мінометний обстріл Хотінської громади. Зафіксовано 5 вибухів.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 23 жовтня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 5 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 48 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Юнаківська, Хотінська громади.

Білопільська громада: здійснено обстріл з СПГ (6 вибухів) та з гаубиці Д-30 122 мм (7 вибухів).

Юнаківська громада: був обстріл з АГС – 25 пострілів.

Хотінська громада: росіяни здійснили обстріл з БМП-2 (10 вибухів)».

Сьогодні вночі та зранку рашисти обстріляли 3 громади на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11043-sohodni-vnochi-ta-zranku-rashysty-obstrilialy-3-hromady-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.